Transfer


TRANSFER HİZMETLERİ
Transfer hizmetimizle, hızlı, güvenilir, konforlu ve uygun fiyatlarlarla 7 / 24 sizlere havaalanı transfer konusunda çözümler sunuyoruz. Sizi ya da konuklarınızı Havaalanından karşılayıp otelinize yada belirttiğiniz adrese yada belirttiğiniz adresten veya otelinizden alıp Havaalanına hızlı ve etkili ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Güleryüzlü personelimiz, noktadan noktaya ulaşım hizmetinde, sizin veya misafirlerinizin isteklerini bilen ve uygulayan, işinde uzman ve Bölgeleri çok iyi bilen kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Personelimiz sizi yada konuklarınızı havalimanında karşılayıp , bekletmeden, klimalı ve konforlu araçlarımızla, doğruca otelinize yada belirttiğiniz adrese güvenli, rahat ve keyifli bir yolculuktan sonra ulaştıracaktır. Filomuzun yeni, bakımlı ve belgeleri eksiksiz araçları siz veya misafirleriniz için rahat, güvenilir ve konforlu bir yolculuk sağlar.

Seminer, Fuar gibi etkinlikleriniz içinde transfer organizasyonları uygun fiyatlarla yapılmaktadır. En uygun fiyatları bizden alacağınızdan emin olabilirsiniz.


DİDİ FİLO 

444 57 81
Whatsapp Telefon