Kiralama Noktaları

DİDİ RENT A CAR ARAÇ KİRALAMA OFİSLERİ

Araç kiralama konusunda uzman olan Didi Rent a Car ile yolculuklarınız keyif ve konfor dolu geçecek. Tanımadığınız diğer insanlarla aynı serviste yolculuk etmek zorunda kalmadan, araçların kalkış saatini beklemeden, direkt olarak ofislerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Binek otomobil kategorisinde her segmentten araca kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Didi Rent a Car ile keyifli sürüşler sizleri bekliyor. Bu otomobillerin direksiyonunda siz olacaksınız. Rotanız siz nereye isterseniz oraya döndürülecek. Yolculuk esnasında istediğiniz yerde, istediğiniz kadar mola verebilirsiniz. Bu sayede taksilerin bekleme ücretlerinden ve sıkışık otobüslerin rahatsızlığından korunmuş olursunuz.

Araç Kiralama Ofislerimize Danışın Yola Hemen Çıkın

Türkiye’nin 10 şubesinde hizmet veren Didi Rent a Car’ın; Düzce, Sakarya, Kocaeli, Bolu, Adana, Nevşehir, İzmir, İstanbul, Isparta, Hatay, Gaziantep, Antalya,  Sivas ve Ankara’da birçok şubesi vardır. Ofislerimiz üzerinden yetkililerimize başvurarak istediğiniz binek otomobili anında kiralayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları sayesinde istediğiniz süre boyunca donanımlı otomobillerin konforunu yaşamaya ne dersiniz? Satın almayı düşündüğünüz ancak kararsız kaldığınız otomobillerin sürüş deneyimini doyasıya deneyimlemek için de tercih edebileceğiniz kiralık araçlarımızı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. İster bir şehri baştan sona gezmek isterseniz de en özel gününüzde organizasyon aracı yapmak için tercih edeceğiniz araçlarımızdan memnun kalacağınıza eminiz.

Ofislerimiz ile Sürücü Koltuğunu Size Ayırdık

Her segmentten binek otomobili kolay bir şekilde kiralayabileceğiniz Didi Rent a Car sayesinde yolculuğu bir otel konforuna dönüştürebilirsiniz. Isıtmalı koltuklar, gelişmiş multimedya sistemleri, özel tasarımlar, açılır tavanlı otomobiller ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Gereksinimlerinize ve bütçenize en uygun modellerin bir arada bulunduğu Didi Rent a Car’da Opel’den Audi’ye kadar dünyanın önde gelen otomobil markalarının nitelikli araçlarına ulaşabilirsiniz. Zengin araç filomuzda bulunan son model otomobillerimiz ile sürüş deneyimini keyifli bir aktiviteye dönüştürmek için biz hazırız. Siz de zengin araç yelpazemiz arasından dilediğinizi seçerek yola hemen çıkmak istiyorsanız izimle iletişime geçin. Alanında uzman ve güler yüzlü kadromuz ile tanışarak sizin için en uygun olan araç modeline kolayca sahip olun.


Whatsapp Telefon